Ukrainian division of BLOCK CRS LLC back in Kiev

13. 05. 2022

From Wednesday, May 11, 2022, the Ukrainian branch of BLOCK CRS LLC will reopen its office in Kiev

EN

Since the beginning of the fighting in Ukraine, the Ukrainian branch of BLOCK CRS LLC has temporarily operated from the city of Lviv. Now the situation allows us to fully resume work in our office and return to Kiev. At the same time, we will also work in the Lviv office.

From Wednesday 11 May 2022, you will again find our representatives at our address: BLOCK CRS LLC, 02068, Kiev, Nikolay Bazhan Avenue, 1M.

 

Alexandr Lozovenko
BLOCK CRS LLC
Director
Tel.: +380 (97) 732-97-41
lozovenko@blockcrs.com

 

UA

Український підрозділ BLOCK CRS LLC з початку військових дій в Україні тимчасово працював з міста Львів.  Наразі ситуація дозволяє нам повноцінно відновити роботу у нашому офісі в м. Києв.  І при цьому не зупиняти роботу в офісі у м. Львів.  

З середи 11. 05. 2022 ви знову знайдете наших представників за адресою: BLOCK CRS LLC (ТОВ «БЛОК СІЄРЕС»), м. Київ, просп. Бажана 1М.

Група наших компаній: BLOCK CRS a.s.  (АТ «БЛОК СІЕРЕС») з центральним офісом, який знаходиться в Чеській Республіці, спеціалізується на інвестиційних проектах із найскладнішими технологіями та чистими приміщеннями в галузі фармацевтики, біотехнології, охорони здоров'я та мікроелектроніки.  З наступною реалізацією «під ключ».  Для цього ми маємо всі необхідні ліцензії та дозволи. Проектну документацію ми розробляємо у моделях за методологією BIM (інформаційне моделювання будівлі).

 

Олександр Лозовенко
BLOCK CRS LLC
Директор
Тел.: +380 (97) 732–97–41
lozovenko@blockcrs.com

×

The E-Catalogue was redirected to the BLOCK® Group company page.️

×

You will be redirected to the blocktechnology.eu website.

This product is offered by the BLOCK Technology a.s. company which is a member of the BLOCK® Group.


Zůstat na webu